2A Teknik Logo

Liebe Kombi

RES ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş. olarak, teknolojik yenilikler ile donatılmış, ülkemiz iklim koşullarına uyumlu olarak çalışacak, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt verebilecek ve her bütçeye uygun bir cihaz üretmeyi hayal ettik.

Yerli üretim gücü ile Türkiye’nin en yeni kombisi;

Mühendislerimizin titizlikle sürdürdüğü uzun AR-GE çalışmaları sonucunda “LIEBE Yerli Yoğuşmalı Kombi” markasını hayata geçirdik. Güvenlik ve Enerji Verimliliği açısından mevcut yönetmeliklerden tam not alan LIEBE Tam Yoğuşmalı Kombi’ler, Türkiye’de sürekli gelişen bir pazar olan ısıtma sektöründe yerli kombi markası denince akıllara ilk sıralarda gelecek bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Liebe Ecomix Yerli Yoğuşmalı Kombi’nin Özellikleri;

Şehrini Tanıt: Liebe Yerli Yoğuşmalı Kombiler ile bulunduğunuz ilin plaka kodunu girerek, cihazınızın dış ortam koşullarına uygun bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. 81 il için geçerli bu teknoloji sayesinde hem yakıt tasarrufu sağlar hem de konforlu bir ısıtma sağlayabilirsiniz.

Gaz Adaptif Valf: Liebe Yerli Yoğuşmalı Kombilerde kullanılan gaz adaptif sistem sayesinde gelen gazın yanma performansı otomatik olarak izlenir ve tam yanma için ayarlanır. Bu sayede, 3 – 20 mbar arasında değişen gaz basınçlarında ve gaz kaynağına bağlı wobbe sayısı değişikliklerinde tam yanma gerçekleştirilir.

Yüksek Modülasyon Aralığı: İhtiyaca göre cihaz çıkış gücünü %18’e kadar kısarak doğalgaz tüketimini azaltmanızı ve tasarruf etmenizi sağlar.

Liebe Tam Yoğuşmalı Kombiler başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde satış öncesi ve satış sonrası hizmet vermektedir. Sizleri LIEBE’nin ilk modeli olan ECOMIX tam yoğuşmalı, akıllı ve ekonomik kombisi ile tanışmaya davet ediyoruz.

İletişime Geç!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Enerji 2A
Merhaba,
Bilgi almak için hemen iletişime geçin!