2A Teknik Logo

Remeha

Remeha 1939 yılında petrol, gaz ve katı yakıtlar için kullanılabilecek tam teşekküllü kazan programı geliştirerek sektörde büyük ilerleme kaydetmiştir. 1960’lı yılların başlarında, Hollanda’da geniş doğal gaz kaynakları bulunmuştur.1963 yılında REMEHA merkezi ısıtma kazanlarının üretimi ve geliştirmesine odaklanmıştır ve akabinde doğal gaz yakıtlı ilk merkezi ısıtma sistemlerini geliştirmiştir.1970 yılında meydana gelen enerji krizinden sonra, ısıtma sistemlerinde verimliliğin arttırılması amacıyla yoğuşmalı kazan üretiminde öncü rol oynamıştır.
Remeha sahip olduğu özel Premix Brülör teknolojisiyle rakiplerinden çok daha verimli kazanlar üretebilmiş ve aynı zamanda baca gazı emisyonlarını çok daha fazla düşürebilmiştir. Remeha 1990’lı yıllarda dünyada ilk kez “bireysel” kullanıma sunulacak duvar tipi yoğuşmalı kazanların gelişmesinde sektörde öncü rol oynamıştır.

Müşteriler, ilerleyen süreçte, ihtiyaçlarına yönelik yeni ev tipi kazanlarla kısa sürede tanışmış ve yenilenebilir enerji çözümlerinden, ev tipi güneş enerji sistemlerini tanımışlardır. Remeha, Hollanda ve diğer Avrupa ülkelerinde pazar konumunu daha da güçlendirerek yenilikçi ısıtma sistemleri , sıcak su sistemleri ve servis kalitesi ile dünyanın lider üreticilerinden birisi konumuna gelmiştir.Res Enerji Sistemleri A.Ş. ve Remeha firmaları 2011 yılında Türkiye distribütörlüğü için anlaşma yapmışıtr.
Res Enerji Sistemleri A.Ş. Remeha firmasının satış ve servis anlanında Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

İletişime Geç!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Enerji 2A
Merhaba,
Bilgi almak için hemen iletişime geçin!