2A Teknik Logo

Fan Coil Sistemleri

Fan coil sistemleri ısıtma ve soğutma konusunda tercih edilen oldukça değerli çözümlerden bir tanesidir. Yenilikçi bir alternatif olması ve yaşam alanlarında daha kaliteli bir ortam tesis etmesi açısından fan coil sistemlerini siz de tercih etmelisiniz. Kusursuz bir iklimlendirme çözümü olarak da kabul edilen bu alternatife firmamız ayrıcalıklarıyla erişebilirsiniz!

Fan coil sistmei, su esasına dayanarak çalışan oldukça başarılı bir alternatiftir. Merkezi bir ısıtma ya da soğutma sistemine bağlanan borular yapının ilgili noktalarına döşenir. Fan ve ısı geçiş yüzeyinden oluşan sistem döşenen boruların içerisinden geçen suyun sıcak ya da soğuk olmasına göre ortamı ısıtıp soğutmaktadır. Suyun merkez ve borular arasında devridaim yapması sayesinde ortamın arzu edilen ısıda kalması mümkündür.

Oda sayısı fazla olan yapılarda ya da kanal döşemenin çok mümkün olmadığı durumlarda fan coil sistemlerinden yararlanmak mümkündür. Otel, yurt, okul ve hastane gibi yapıların vazgeçilmezi olan fan coil sistemleri ile alakalı en kaliteli çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Fancoil-Sistemleri

Fan Coil Sistemlerinin Özellikleri

Fan coil sistemlerinden yararlanmak isteyen hemen herkes gibi sizin de talebiniz kusursuz bir çözüme ulaşmaktır. Aşağıdaki özellikleriyle bu talebinizi karşılamayı başaran fan coil çözümleri ile kaliteyi hemen yakalayın!

  • Zone sisteminin kurulabileceği fan coil çözümlerinde her oda için bağımsız bir kontrol mümkündür,
  • Odalarda bulunan termostat ayarı sayesinde her oda için arzu edilen sıcaklığa ulaşmak mümkün olur,
  • Kapasitenin kontrol edilebilmesi açısından oldukça değerli seçenekler sunar,
  • Sistem kapsamında boru montajı oldukça kolaydır,
  • Boru izolasyonunun çok basit bir şekilde gerçekleştirilmesi sayesinde ısı kayıplarının önüne geçmek mümkündür,
  • Boruların yüzey alanları oldukça küçük olduğundan ısı kaybı tehlikesi yok denecek kadar azdır,
  • Bakımları düzenli bir şekilde gerçekleştirildiğinde kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma kapı aralar,
  • İki borulu ve dört borulu olmak üzere 2 çeşittir,

Boru sayısına göre aynı anda ısıtma ve soğutma ihtimali sağlayan bu çok özel çözümden yararlanmak adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Fan Coil Fiyatları

Yenilikçi bir çözüm olarak yapınıza değer katması açısından tercih edeceğiniz fan coil sistemleri fiyatlarının belirlenmesinde boru sayısı ve boru yoğunluğunun oldukça değerli olduğundan söz etmek gerekir. Yapınızın büyüklüğü ve fan coil sistemlerinin kalitesi ödemeniz gereken ücretlerin belirlenmesinde önemlidir. Firmamız uzmanlarıyla iletişime geçerek size özel bir projelendirme yapılmasını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve en kaliteli çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Enerji 2A
Merhaba,
Bilgi almak için hemen iletişime geçin!