2A Teknik Logo

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan

Yer tipi yoğuşmalı kazan, ısınma sistemleri konusunda en değerli çözümlerden bir tanesidir. Doğalgaz kullanımının yaygınlaşması ile birlikte en çok tercih edilen seçeneklerden olan yoğuşmalı kazanlar; enerji verimliliği ve yüksek kalitede ısınma sağlamak açısından oldukça özeldir!

Kalorifer kazanları, Türkiye’de ısınma sistemleri açısından en önemli seçeneklerdir. Özellikle enerji verimliliğinin sağlanması noktasında sürekli yenilenen bu sistemlerin en çok tercih edilen seçeneği yer tipi yoğuşmalı kazanlardır. İnsan yaşamını kolaylaştırması ve enerji verimliliğini sağlayarak çevre kirliliğini ortadan kaldırması bu kazan sistemlerinin en değerli yanıdır. Siz de yaşam alanınızda kaliteli ve uzun ömürlü kazan sistemlerinden yararlanmak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle yer tipi yoğuşmalı kazanlardan olmalıdır.

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan Çeşitleri

Firmamız avantajlarıyla tercih edebileceğiniz bir seçenek olan yoğuşmalı kazan sistemleri malzeme yapısına göre farklı tasarlanır. Tasarımı farklı olsa da kalite noktasında bir kusuru olmayan bu kazanlardan yapınız ve bütçeniz için en doğru tercihleri hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda bu kazanlarla alakalı değerli detaylara bir göz atabilirsiniz.

Dilimli Kazanlar

Dilimli kazanlar, adından da yola çıkarak anlaşılabileceği üzere parçalı sistemlerdir. Kazan dairesine taşınması ve monte edilmesi sırasında dilimli olması yönüyle oldukça avantajlıdır. Dilimli kazanların ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanması ve montajı yapılabildiği gibi sonradan eklemelerle de bu kazanların kapasiteleri arttırılabilir. Firmamız ayrıcalıklarıyla satın alabileceğiniz bu kazanları daha yakından incelemelisiniz.

Çelik Kazanlar

Isı performansı daha iyi olan çelik kazanlar mono blok yani tek parça sistemler olarak kabul edilmektedir. Dilimli kazanlar ile kıyaslandığında montajı daha zor olduğu gibi sonradan kapasite arttırılması ihtimali de çok fazla değildir. Bu nedenle de çelik kazan tercihlerinde montaj ve devreye alma işlemleri kazan dairesinde gerçekleşir. Çelik kazan seçimi ile alakalı çok titiz davranmak ve kaliteli ekibimizden destek almak sizin için çok özel olacak!

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan Fiyatları

Yer tipi yoğuşmalı kazan fiyatları ile alakalı soru işaretlerine cevap vermek adına öncelikle hangi sistemi tercih edeceğinize cevap vermek gerekir. Bu nedenle de firmamız uzmanlarından destek almanız gerekir. Bina için ideal seçimi yapmak adına sistem tercihleri ve kapasite belirlemesi de yaparak en doğru çözümlere ulaşabilirsiniz. Yer tipi yoğuşmalı kazan konusunda satış, satış sonrası destek ile bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Enerji 2A
Merhaba,
Bilgi almak için hemen iletişime geçin!